Novel Real Estate Logo

A10561 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 06/07/2022  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 120 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Краток престој:
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 540 €
Депозит: 540 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 120 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража, Краток престој. Цена: 540 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza, Kratok prestoj. Cena: 540 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Дебар Маало 85 m²
136000 €
Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 55 m²
400 €
Се продава Стан во Жданец 71 m²
83000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza, Kratok prestoj. Cena: 540 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links