Novel Real Estate Logo

A12633 - Издавање - Стан, Капиштец

Општи информации:

Последна промена: 06/04/2022  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 90 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 90 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 450 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 90 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 450 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 36 m²
240 €
Се издава Куќа во Црниче 270 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
300 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 90 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links