Novel Real Estate Logo

A12975 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 04/07/2023  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: запад 
Клима:
Сопствено парно:
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда, Паркинг, Гаража. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links