Novel Real Estate Logo

A13712 - Издавање - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 22/10/2021  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 63 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 63 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 63 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €
Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €
Се издава Стан во Водно 64 m²
350 €
Се издава Стан во Водно 65 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 63 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links