Novel Real Estate Logo

C0121 - Издавање - Куќа, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 25/05/2022  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 270 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+1 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Година на градба: 2002 
Двор: 350м2 
Клима:
Интернет:
Кабловска ТВ:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Црниче со површина од 270 m2. Екстра: Клима, Интернет, Кабловска ТВ, Паркинг, Гаража. Цена: 800 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 270 m2. Ekstra: Klima, Internet, Kablovska TV, Parking, Garaza. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 180 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 270 m2. Ekstra: Klima, Internet, Kablovska TV, Parking, Garaza. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links