Novel Real Estate Logo

C0616 - Издавање - Куќа, Бардовци

Општи информации:

Последна промена: 14/07/2023  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 200 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: 1000м2 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 2000 €
Депозит: 2000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 200 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Гаража, Базен, Џакузи. Цена: 2000 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 200 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Garaza, Bazen, DJakuzi. Cena: 2000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 200 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Garaza, Bazen, DJakuzi. Cena: 2000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links