Novel Real Estate Logo

E2007 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 27/12/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 73 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 73 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда. Цена: 300 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 73 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1500 €
Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Куќа во Бардовци 200 m²
2000 €
Се издава Канцеларија во Капиштец 468 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 73 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links