Novel Real Estate Logo

L1014 - Продажба - Куќа, Визбегово

Општи информации:

Последна промена: 03/03/2023  
Населба: Визбегово  
Локација: New Star Rezidence 
Површина: 227 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+1 
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2022 
Двор: 215 
Вкупна површина на плац: 328 

Финансиски Информации:

Цена: 249700 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Визбегово со површина од 227 m2. Екстра: Цена: 249700 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Vizbegovo so povrshina od 227 m2. Ekstra: Cena: 249700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €
Се продава Стан во Аеродром 67 m²
120500 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 127 m²
750 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Vizbegovo so povrshina od 227 m2. Ekstra: Cena: 249700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links