Novel Real Estate Logo

B0646 - Издавање - Кат од куќа, Козле

Општи информации:

Последна промена: 03/04/2019  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 175 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1 и 2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2005 
Двор: 200м2 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 890 €
Депозит: 890 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Козле со површина од 175 m2. Екстра: Нова Зграда, Паркинг, Сопствено парно, Клима. Цена: 890 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 175 m2. Ekstra: Nova Zgrada, Parking, Sopstveno parno, Klima. Cena: 890 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 180 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 175 m2. Ekstra: Nova Zgrada, Parking, Sopstveno parno, Klima. Cena: 890 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links